Nie ukrywajmy szampon zmieniamy jak pory roku, czasem częściej. A przynajmniej ja zmieniam, tego potrzebują moje włosy. Dłużej niż jednoo pakowanie nie dzierżą. Po Paul Mitchell Shampooo Two sięgnęłam licząc na dokładnie oczyszczenie i próbę zmniejszenia przetłuszczania, które trapi mnie w związku z aktualną porą roku.

Paul Mitchell Shampoo Two – luźne wnioski.
Aktualnie zużyłam 3/4 opakowania. Szybko mi poszło, choć podejrzewam pomoc męża w tej kwestii. Szampon jest bardzo wydajny, niewielka porcja wyciśnięta na dłoń wystarcza, by w połączeniu z wodą uzyskać obfitą myjącą pianę. Konsystencja kosmetyku to przezroczysta, lekka maź. Na plus oceniam opakowanie. Designem mnie nie urzekło, wygląd przecięty bym powiedziała, ale praktycznością nakrętki. Po naciśnięciu z jednej strony nakrętki pokazuje się otwór, przez który łatwo wyciska się produkt. Całość zapewnia wydajne aplikowanie pożądanej ilości kosmetyku. Rewelacyjny jest sam zapach szamponu. Ożywczy, cytrusowy aromat dodaje energii i pobudza.

Kosmetyki-Paul-Mitchell-etykieta

Paul Mitchell Shampoo Two – działanie.
Szampon uniwersalny do każdego rodzaju włosów. Producent deklaruje skuteczne oczyszczenie włosów oraz blask. Wskazuje na redukcję wypadania włosów oraz zwiększenie objętości. Tyle z etykietki. Moje oczekiwania względem tego szamponu  przede wszystkim były skierowane na oczyszczenie i redukcję przetłuszczania. Tu szampon sprawdził się idealnie. Już po kilku użyciach czas „do nieestetycznego wyglądu włosów” wydłużył się. Mimo skrupulatnego oczyszczenia, nie zauważyłam też, by blask moich farbowanych włosów stracił na intensywności. Lśnią się jak zawsze, ale nie będę ukrywać, że stosuję też inne kosmetyki. Odżywcze działanie szamponu oceniam bardzo na plus (zapewnia je kompleks oparty na wyciągów z awapuhi – hawajski imbir, rumianku, henny, rozmarynu, aloesu i jojoby). Szampon dobrze nawilża i odżywia. Pokusiłam się raz, by nie użyć po nim odżywki. Łatwo nie było z rozczesaniem moich do ramion włosów, ale bez dramatu. Stosuje aktualnie Alterna Caviar Clinical Daily Root Scalp Stymulator na wypadanie, zawiązane z ciąża i karmieniem piersią. Co do wpływu szamponów na wypadanie włosów, zawsze byłam sceptyczna w wiarę, że sam szampon potrafi zdziałać coś więcej. Ale w sumie, mogę przyznać, że w duecie z kosmetykami Alterna fryzura jest bujniejsza a samych włosów jest zarówno wizualnie, jak i w subiektywnym odczuciu więcej. Reasumując szampon Paul Mitchell Shampoo Two sprostał moim oczekiwaniom. Zminimalizował przetłuszczanie, wydłużył się czas między poszczególnymi myciami. Jednocześnie szampon dobrze pielęgnuje włosy. Fryzura jest odświeżona przez długi czas oraz lśni pięknym blaskiem.

Kosmetyki-Paul-Mirchell-Shampoo-Two

Strony: 1 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>