Luksusowe kosmetyki Alterna

Wraz z narodzinami mych pociech, nie od razu ale po miesiącu dwóch za każdym razem rozpoczynało się lawinowe wypadanie włosów. Zapewne doświadcza tego każda mama karmiąca swą latorośl swym mlekiem. Burza hormonów szalejąca w organizmie kobiety po porodzie, a następnie podporządkowanie jego pracy produkcji mleka powoduje zaburzenia hormonalne, osłabienie cebulek włosów i lawinowe ich wypadanie. Gdy na szczotce po zwykłym przeczesaniu zostaje pukiel napawa to ogromnym niepokojem. Pocieszające jest, że burza hormonów minie wraz z odstawieniem smyka od piersi. Wypadanie w okresie karmienia piersią jest bardzo męczące. Można już w trakcie zacząć działać. Zwłaszcza, że długość karmienia jest indywidualną sprawą każdej mamy. Dlatego warto pomyśleć o wzmocnieniu i stymulacji wzrostu włosów już teraz. To zaprocentuje w przyszłości.

Kosmetyki Alterna Caviar Clinical

Idealnym rozwiązaniem jest linia naturalnych kosmetyków Alterna Clinical.
Produkty te to certyfikowane, ekologiczne kosmetyki, które gwarantują najwyższą jakość składników oraz nieobecność substancji szkodliwych, mogących przedostać się do mleka mamy. Kosmetyki Alterna te pobudzają meszki włosów po produkcji nowych włosów. Produkty Alterna Clinical sąodpowiedzialne za minimalizowanie skutków wypadania oraz blokowanie enzymu DHT. Red Clover Growth Complex stymuluje wzrost silnych i zdrowych włosów. Zapewnia bujną wspaniałą fryzurę. Ja stosowałam Alterna Caviar Clinical Daily Root Scalp Stymulator wzrostu zagęszczenia i wzmocnienia włosów. Rezultaty nie były widoczne od razu. Jednak gdy skończyłam karmić mą latorośl po krótkim czasie moja fryzura nabrała naprawdę wyjątkowej objętości. Wyjątkowo ważnym aspektem z perspektywy zabieganej mamy była prostota aplikacji i przede wszystkim świadomość pełnej nieszkodliwości stosowanego produktu.

Alterna Caviar Clinical Daily Root Scalp Stymulator

Strony: 1 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>