Thalgo sklep

Kosmetyki Thalgo podstawą siła oceanu .
Glony, bo właśnie tym są rzeczone algi, to organiczne bogactwo skrywane w wodach mórz i oceanów. Różnorodność form i postaci alg pozwalają tworzyć kosmetyki ukierunkowane na poszczególne, problemu bądź oczekiwane efekty. Algi to wyjątkowo bogate źródło węglowodanów (polisacharydów) protein, lipidów, wielu mikroelementów i witamin.  W zależności od rodzaju wykazują działanie nawilżające, odmładzające, oczyszczające, antyalergiczne, regenerujące, przeciwłojotowe, antycellulitowe, rzeźbiące oraz stymulujące system odpornościowy, aktywność oraz wydolność organizmu. Obecne w algach polifenole, posiadają właściwości antyoksydajyjne, antyrodnikowe, a także działają przeciwzapalnie. Algi są niezastąpione w walce z upływającym czasem. Badania potwierdziły, że skutecznie zabezpieczają ludzkie keratynocyty i fibrablasty przed działaniem wolnych rodników. Algi kumulują nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), w tym kwas linolenowy o właściwościach kojących.

Poniżej lista alg wykorzystywanych przez markę Thalgo. Na ich bazie w laboratoriach powstają unikalne kompleksy i opatentowane składniki wykorzystujące dobroczynną moc alg.
ALGUE BLUE VITALE
ASCOPHYLLUM NODOSUM
ASPARAGOPSIS ARMATA
BLINDINGIA MINIMA
CHONDRUS CRISPUS
CODIUM TOMENTOSUM
ENTEROMORPHA COMPRESSA
FUCUS VESICULOSUS
GELIDIUM SESQUIPEDALE
HALOPTERIS SCOPARIA
LAMINARIA DIGITATA
LAMINARIA HYPERBOREA
LITHOTHAMNIUM CALCAREUM
MACROCYSTIS PYRIFERA
MERISTOTHECA DAKARENSIS I JANIA RUBENS
NANNOCHLOROPSIS OCULATA
PADINA PAVONICA
PALMARIA PALMATA
POLYSIPHONIA LANOSA
PORPHYRA UMBILICALIS
SARGASSUM MANGAVERENSE
ULVA LACTUCA
UNDARIA PINNATIFIDA

Kosmetyki Thalgo do twarzy

Kosmetyki Thalgo - MIKRONIZACJI ALG
Co wyróżnia kosmetyki Thalgo? To proces mikronizacji alg. Ta opatentowana metoda obróbki alg, której twórcą jest Laboratorium B.L.C. Thalgo Cosmetic S.A. pozwala na pełne wykorzystanie właściwości glonów morskich. Wcześniej algi suszono i wykorzystywano jak zioła, przez co ich najcenniejsze właściwości nie były wykorzystywane. Proces mikronizacji alg to suszenie słońcem alg, osobne mielenie, następnie w odpowiednich proporcjach przenoszone są do bębnów ciśnieniowych. W bębnach przy zmieniającym się ciśnieniu i niskiej temperaturze komórki alg otwierają się i cała ich dobroczynna jonowa zawartość zostaje wyeksportowana na zewnątrz/ Proces ten zakończony jest w kolektorze, zaopatrzonym w filtry, który zbiera delikatny proszek wysoko skoncentrowanej algi.

Na dziś tyle. Już niedługo przedstawię swoich ulubieńców.

Thalgo sklep kosmetyki z kwasem hiluronowym

Strony: 1 2

Otagowane:  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>